Sık Sorulan SorularSiparişim Nerede?
Lütfen https://www.hurma.com/siparisim-nerede sayfasını ziyaret ediniz.

Ürünlerinizi nereden temin ediyorsunuz?
Ürünlerimiz hurma konusunda en yetkin tedarikçilerden, ürün kalitesi - maliyet dengesi gözetilerek hassasiyetle yapılan araştırmalar sonucunda temin edilmekte, ürün tazeliği ve kalitesinin bozulmaması için muhafaza koşullarına uygun depolanmaktadır.

Yurtdışına gönderim yapıyor musunuz?
Lütfen https://www.hurma.com/yurtdisi-satis sayfasını ziyaret ediniz.

Yaş hurmayı bozulmadan nasıl gönderiyorsunuz? Paketleme ve kargolama koşulları hakkında bilgi verir misiniz.
Lütfen https://www.hurma.com/urun-gonderim-kosullari sayfasını ziyaret ediniz.

Neden üye olmalıyım?
Hurma.com'dan satın aldığınız bir ürünün teslimatı için sizden istenen kimlik, teslimat ve fatura bilgilerini her defasında yeniden yazmak zorunda kalmazsınız. Üye olurken verdiğiniz bu bilgiler her alışverişinizde otomatik olarak kullanılır ve siparişiniz sırasında oluşabilecek herhangi bir aksaklık halinde size daha kolay ulaşmamızı sağlar. Üye hesabınızdan sipariş durumunuzu ve geçmiş alışverişlerinizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca Hurma.com tarafından düzenlenecek kampanya ve promosyonlardan faydalanabilirsiniz.

Ödeme seçeneklerim nelerdir?
Ödemelerinizi Kapıda Ödeme, Kredi/Banka kartı, Havale/EFT veya BKM Express ile yapabilirsiniz.

Kredi/Banka Kartı kullanarak güvenle alışveriş yapabilir miyim?
Hurma.com'dan yapacağınız tüm alışverişlerinizde Kredi/Banka kartınızı güvenle kullanabilirsiniz. Web sitemiz üzerindeki veri güvenliği, 128 BIT güvenlik sertifikasıyla korunmaktadır. Bu bilgiler 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz. Kredi/Banka kartı bilgileriniz kesinlikle sitemizde ya da sitemize bağlı hiçbir veritabanında tutulmamaktadır. Sizin dışınızda herhangi bir kişi tarafından bu bilgilere ulaşılamaz.

Kredi/Banka kartı numaramı veya son kullanma tarihini yanlış girersem ne olur?
Sistem sizden bu bilgileri yeniden kontrol edip doğru numarayı yazmanızı isteyecektir. Kart bilgileriniz doğrulandığında ise otomatik olarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz

Havale ile nasıl alışveriş yapabilirim?
Alışveriş sepetinizde ''Satın Al'' butonuna tıkladığınızda sizden istenen teslimat, fatura, kargo ve ödeme bilgileri alanlarını doldurun. Ödeme Tipi olarak ''havale/EFT ile öde'' seçeneğini ve ödeme yapmak istediğiniz hesabı seçerek ''siparişi tamamla'' butonunu tıklayın. Belirtilen tutarı sipariş numaranızı belirterek seçmiş olduğunuz banka hesabımıza havale yada EFT yaptıktan sonra https://www.Hurma.com/OdemeBildirimFormu.aspx adresinden "Ödeme Bildirim Formu" nu doldurup ''gönder'' butonunu tıklayın. Böylece siparişiniz tamamlanmış olacaktır.

Havale için banka hesap bilgileriniz nedir?
Banka Hesap Bilgileri sayfamız için tıklayınız.

Kargo ücreti ödeyecek miyim?
Kargo ücreti bazı özel kampanyalar haricinde müşteriye aittir. Ve bu ücret müşteriye ödeme sayfasında gösterilir.

Hangi kargo şirketi ile teslimat yapabilirsiniz?
Hurma.com MNG Kargo ile çalışmaktadır.

Satın aldığım ürün ambalajı hasarlı, yırtılmış ise ne yapmalıyım?
Hurma.com'dan satın almış olduğunuz ürünün veya ürünlerin orijinal ambalajı hasarlı/yırtılmış olarak gelmiş ise, kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve durumu bize bildiriniz.

Gelen ürün siparişimden farklı / eksik / fazla ise ne yapmalıyım?
Hurma.com'dan yaptığınız alışveriş sonucunda size teslim edilen ürün veya ürünler siparişinizden farklı / eksik / fazla ise bizimle irtibata geçiniz.

Kargomun teslimat süresi ne kadardır?
Siparişiniz, ödemeniz yapıldıktan sonra yaklaşık 1 İş günü içinde kargoya verilir. Kargo firması da genellikle 1-2 işgünü içinde teslimatı yapar.

İade şartları nelerdir?
Kuru hurma saklama koşulları nedeniyle bozulabilir meyve cinsi olduğundan teslim tarihinden itibaren 3 gün içinde iade edilmelidir. Çabuk bozulabilir olan yaş hurma ürünlerinde iade kabul edilmez. Ambalajlı ve son kullanma tarihi bulunan mamüller için iade süresi teslim tarihinden itibaren 7 gündür. Cayma hakkının kullanılabilmesi için telefon veya e-posta ile bildirim yapılmalıdır. Ürün faturasının aslı da ürün ile beraber gönderilmelidir. Kargo ücreti firmamıza aittir.

İade ettiğim ürün bedelini ne kadar sürede tahsil edebilirim?
Ödeme şekli Havale ise nakit olarak hesabınıza, Kredi/Banka kartı ise Kredi/Banka kartına, Kapıda Ödeme yapmışsanız bildireceğiniz hesaba 7 gün içinde ödeme yapılır.

Hediye Çekimi Nasıl Kullanabilirim?
Lütfen https://www.hurma.com/hediye-ceki-kullanimi sayfasını ziyaret ediniz.